Energetická úspora až 30%

Informácie o nás

Firma Ing. Emil Grobauer - VEGA Microsystems je na trhu s termostatmi už 25 rokov. Sme spoľahlivým dodávateľom termostatov pre reguláciu vykurovania s najlepším pomerom výkon/cena na slovenskom trhu. Zastupujeme na slovenskom trhu značku AURATON, ktorá prináša neustále inovácie a je vždy o krok vpredu pred konkurenciou.

 

Termostaty AURATON dokážu ušetriť až 30% energie na vykurovanie. Sledujte naše stránky, tento nový e-shop postupne napĺňame ďalšími termostatmi značky AURATON a SALUS. ! Nezmeškajte príležitosť znížiť svoje náklady na vykurovanie !

História projektu

Tento e-shop je inovovaním úspešného e-shopu, ktorý prevádzkujeme už 15 rokov na adrese https://obchod.mrp.sk/vega kde si môžete rovnako zakúpiť prvky na reguláciu vykurovania, hlavne priestorové termostaty.

Naši užívatelia

Našimi užívateľmi sú hlavne firmy, ktoré sa zaoberajú reguláciou vykurovania, montážou kotlov na vykurovanie a meracou a regulačnou technikou, e-shopy, ktoré predávajú meraciu a regulačnú techniku, veľkoobchody s vykurovacou, meracou a regulačnou technikou, ale aj koncoví užívatelia, ktorí potrebujú efektívne a za prijateľnú cenu znižovať svoje náklady na vykurovanie. Doporučujeme pravidelne sledovať naše webové stránky a e-shopy, nakoľko vo veľmi blízkej budúcnosti prinesieme revolučnú a prevratnú technológiu, ktorá dramaticky zníži vaše náklady na vykurovanie. Buďte vždy o krok pred konkurenciou !

© 2012 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode